Hakkımızda

Çınarlı Kasrı

Gökçeada Ege ve Akdeniz’in en bakir,doğallığını  en iyi korunmuş adasıdır..Çınarlıkasrı bu muhteşem coğrafyanın güney sahilindedir. Tesisimiz  iki kilometrelik olağanüstü güzellikteki Kefaloz sahilinde, deniz kenarındadır., Kefaloz sahili Ege denizi üzerinde yıl boyu etkili olan rüzgar tüneli üzerindedir. Karadan esen rüzgar, bu sahili sürekli serin tutmasının yanı sıra denizden taşıdığı oksijen ve iyot ile havayı zenginleştirir.Burada geçirdiğiniz her gün sağlığınıza sağlık katacaktır. Bu bölge aynı zamanda rüzgar sörfü ve paraşüt sörfü tutkunları için eşine az rastlanır fırsatlar sunar.

Tesisimizin yanı başında yer alan tuz gölü allı turnalar ve yaban ördekleri başta olmak üzere su kuşlarının uğrak ve konaklama yeridir.

Bütünüyle doğal malzeme kullanılarak gelişmiş-geleneksel bir mimari anlayış ile inşa ve tefriş edilen Çınarlıkasrı bulunduğu doğal çevreye son derece saygılı bir anlayışla tasarlanıp hayata geçirildi.

Odalar
Tesisimiz çeşitli tip ve büyüklüklerde toplam 25 odalıdır.Odalarımızda internet,mini bar, klima, saç kurutma, kasa ve uydu bağlantılı tv yayını mevcuttur. Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır.

Çınarlı Kasrı
Çınarlı Kasrı
Çınarlı Kasrı